Etkinlik

Tecnology Oriented Day & Career Path

Gerçekleştirilecek bu organizasyonda, inovasyon ve yüksek teknoloji alanında bireyler ve firmalar bir araya getirilerek istihdam olanakları net bir şekilde aktarılacaktır. Katılımcıların, alanında tecrübeli kişilerden, kariyer planlamasının püf noktalarını öğrenmeleri, Erciyes Teknopark firmalarını ve sektörleri daha yakından tanıma fırsatı bulmaları, staj, iş başvurusu ve part time çalışma gibi konularda firma yetkilileriyle görüş alışverişinde bulunmaları amaçlanmaktadır. Bu sayede katılımcılar kariyer yollarını belirleme fırsatı bulacaklar.

Team Building/ İdeathon

Başlangıç seviyesindeki katılımcılara temel girişimcilik eğitimlerinin yanı sıra kodlama, algoritmalar, yazılım geliştirme araçları, freelance nasıl olunur, oyun geliştirmeye giriş vb. eğitimler verilecektir. Bu eğitimler tamamlandıktan sonra bir ideathon etkinliği düzenlenecektir. Etkinlik kapsamında, ekipler kurarak yenilikçi, teknolojik iş fikirleri ortak çalışmalarla desteklenecektir.

Hackhaton

Orta seviyeyi başarıyla tamamlayan adaylara ileri eğitim verilecektir. Bu aşamanın sonunda bir hackathon etkinliği düzenlenecek ve ilgili tüm teknoloji firmaları ve yöneticileri etkinliğe davet edilecektir. Hackathon sonunda adaylar birçok iş fırsatı, staj, tam zamanlı çalışma ve şirket kurma fırsatına sahip olacaklardır.

Pitching Day (Presantation)

Başlangıç seviyesini başarıyla tamamlayan adaylar, orta seviye eğitimlere aktarılacak ve girişimcilik ve diğer teknik eğitimlerde daha detaylı kazanımlar elde edeceklerdir. Bu aşamada adaylar, kendilerine atanan lider mentor ile bu aşamanın sonunda yapılacak olan pitching day (sunum günü) yarışmasına hazırlanacaklardır. Aynı zamanda lider mentor, adayların teknik eğitimlerden maksimum faydayı elde etmelerine katkı sağlayacaktır.

Bootcamp Erciyes Başlıyor

Sen de Katıl

Programa dahil olmak için aşağıdaki kayıt formunu doldurarak siz de katılım sağlayabilirsiniz.