Fiziksel Altyapı

Sera Kuluçka Merkezi

Sera Kuluçka Merkezi, girişimci adaylarının teknoloji tabanlı, yenilikçi, ticari değeri yüksek iş fikirleri üretmelerini ve bu iş fikirlerini ürüne/hizmete dönüştürüp pazara sunmalarını sağlayarak başarılı girişimciler yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kuluçka programıdır.

Lab Erciyes Akıllı Sınıf

Tekno-5 binamızda yer alan Akıllı sınıf; içerisinde akıllı tahta, projeksiyon cihazı ve 50 bilgisayar bulunan, faydalanıcıların yazılım geliştirme, tasarım vb. dijital beceriler kazanabilmesi amacıyla eğitim odaklı kullanılan bir teknoloji sınıfıdır. Lab Erciyes Hızlı Prototipleme Atölyesi ve SERA Kuluçka Merkezi kapsamında her seviyeye yönelik teknik eğitimler, yürütülen proje ve programlar kapsamında akıllı sınıfta gerçekleştirilebilmektedir.

Game Studio

Girişimci olmak ve startup kurmak isteyenler, istihdam edilmek isteyenler ve freelance olarak çalışmak isteyenler için uygun bir oyun geliştirme stüdyosu kurulacaktır. (Hazırlık Aşamasındadır)

Recording Studio

Bu program kapsamında hem serbest çalışanlar hem de girişimci adayları için bir kayıt stüdyosu kurulmasına yönelik çalışmalar yürütülecektir. (Hazırlık Aşamasındadır)

Green Box

Yeşil perde, greenscreen ve greenbox olarakta adlandırılan bir tekniktir. Teknik olarak yok etmek istediğimiz bir görüntünün yerine istediğimiz görüntüyü yerleştirme ilkesine dayanmaktadır. SuTP'ler ve LHS'lerin birlikte çalışma kültürüne sahip olmaları ve aralarında sinerji yaratarak daha yüksek katma değere ulaşmaları için ortak bir çalışma alanı oluşturulacaktır. (Hazırlık Aşamasındadır)

Bootcamp Erciyes Başlıyor

Sen de Katıl

Programa dahil olmak için aşağıdaki kayıt formunu doldurarak siz de katılım sağlayabilirsiniz.