Program

Programa Kimler Katılabilir?

• Program; Kayseri ilinde ikamet eden 18 - 35 yaş aralığındaki TC vatandaşları ve 18 - 35 yaş aralığındaki geçici koruma altındaki Suriyelileri kapsamaktadır. Eğitim kategorilerine alımlarda seviye belirleme sınavı yapılacaktır.

Programın İçeriği

• Adayların temel bilgisayar becerileri, teknolojiye ilgileri, düzenli internet kullanım oranları, uzun süre bilgisayar başında çalışabilme, yazılım geliştirme bilgisi, iş fikirleri üretme, temel İngilizce bilgisi, temel girişimcilik becerileri ve deneyimi değerlendirilecektir bu seçim kriterleri ile hizmet verilecektir. Değerlendirme aşamasında, bu alanlarda nispeten daha fazla bilgi ve donanıma sahip adaylar programa dahil olabilecektir.

Program Sonrası Kazanımlarınız

• Programa dahil olacak adayları üç farklı iş alanında istihdam imkanı bulacaktır. Kariyer planları doğrultusunda seçim yapabilecek ve gerekli altyapı, bilgi ve network'ü girişimcilik ve inovasyon merkezi üzerinden kazanacaklardır.

1- Girişimci olma potansiyeline sahip adaylara girişimcilik ve start-up kurma konularında eğitim verilecektir. Yani kendi işlerini kurma imkanına sahip olacaktır.

2- Dijital ürün becerilerini geliştirmek isteyen adaylara teknik mesleki eğitim verilecek. Bilgi, bir teknolojide staj, yarı zamanlı veya tam zamanlı istihdam fırsatlarına erişebilecek ve teknopark bünyesindeki şirketlerde çalışma imkanı bulacaktır.

3- Freelance çalışmak isteyen adaylar ise aynı şekilde freelance çalışma ile ilgili eğitimler alıp, bu alanda çalışma imkanı bulacaktır.

Bootcamp Erciyes Başlıyor

Sen de Katıl

Programa dahil olmak için aşağıdaki kayıt formunu doldurarak siz de katılım sağlayabilirsiniz.